Avarinis durų atidarymas: svarbiausi klausimai bei atsakymai

Daugelis tikrai sutiks su faktu, kad avarinis durų atidarymas tikrai nėra ta paslauga, kurią tektų naudotis itin dažnai. Taigi, būtent tai yra viena iš priežasčių, kodėl dauguma žmonių apie šią paslaugą neturi daug informacijos. Tad, kad nežinios debesys būt išsklaidyti, kviečiame sužinoti atsakymus į svarbiausius klausimus.

Kokio tipo durys gali būti atidaromos?

Gera žinia ta, kad avarinis atidarymas gali būti taikomos bet kokio tipo durims. Lygiai tas pats paskatina ir tuo atveju, kai kalbame apie durų naudojimo laiką – nemaža dalis žmonių įsivaizduoja, kad avarinis durų atidarymas gali būti taikomas tik naujoms, pavyzdžiui, prieš kelerius metus pagamintoms ir sumontuotoms durims. Vis dėlto, nieko panašaus – avarinis durų atidarymas gali būti taikomas bet kokioms durims, nepriklausomai nuo to, kada jos buvo pagamintos ir sumontuotos.

Ar po avarinio atidarymo durys bus sveikos?

Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių baiminasi ir delsia užsakyti šią paslaugą dėl vienos labai paprastos priežasties – jie mano, kad po šio proceso gali būti pažeistas durų vientisumas, jos gali būti apgadintos. Ir būtent toks įsivaizdavimas inspiruoja žmones problemą spręsti savarankiškai bei atidaryti duris patiems. Tačiau paprastai pastebimas paradoksas: taip jau nutinka, kad neturėdami nei reikiamų žinių, nei būtinų įgūdžių, nei, žinoma šiam darbui būtinos įrangos, savarankiškai duris bandantieji atidaryti ir pažeidžia j vientisumą. Na, o, štai nusprendus kreiptis į šios sritis profesionalus, verta žinoti, kad durys po proceso visada išlieka sveikos, nebūna pažeistas jų vientisumas, ir savaime suprantama, kokybiškai naudotis durimis galima ir toliau.

Ar prireikus avarinio durų atrakinimo, prireikia naujos spynos?

Labai didelė dalis žmonių yra įsitikinę ir tuo, kad avarinis durų atrakinimas yra susijęs ne tik su nepatogumais, bet ir su išlaidomis – neva po proceso, teks  keisti spyną. Tačiau tai – dar tik viena klaidingas mitas. Tad tikrai nereikėtų baimintis papildomų išlaidų manant, kad atrakinus duris, avariniu būdu, po to teks  keisti spyną. Dėmesį verta atkreipti  į tai, kad darbą atlieka profesionalai, naudojamos specialios priemonės, tad išsaugoma spynos struktūra bei jos funkcionavimas, todėl išlaidų tikrai nepatirsite.

Ar avarinis durų atidarymas gali būti  atliekamas ir tuomet, kai nėra jų kuo atrakinti?

Tikrai, taip. Nors tokios situacijos kaip rakto pametimas yra sukeliančios labai daug nepatogumų, dėmesį verta atkreipti  ir į tai, kad jos yra ir labai dažnos. Ir dauguma žmonių vis dar galvoja, kad tai yra  padėties be išeities. Vis dėlto, tokiu atveju verta prisiminti seną gerą posakį apie tai, kad nėra padėties be išeities. Šiuo atveju jis kuo puikiausiai tinka, kadangi avarinis durų atidarymas gali būti taikomas ir kuomet, kai tiesiog nebėra kuo  jų atrakinti.

Kaip greitai atliekamas avarinis durų atidarymas?

Savaime suprantama, tokios situacijos, kai negali patekti į savo paties namus ar automobilį, tikrai nėra pačios maloniausios. Ir tikrai visiems, kurie patenka į tokias situacijas norisi, kad viskas išsispręstų ne tik gerai, bet ir kuo greičiau. Taigi, nieko keist, kad klausimas, kaip greitai gali būti atliekamas durų atrakinimas, yra vienas aktualiausių, Na, o atsakymas į jį, taip pat netruks  nudžiuginti – avarinis durų atrakinimas atliekamas labai greitai, paprastai vos per keliolika minučių.

Nuo ko priklauso šios paslaugos kaina?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad avarinis  durų atidarymas yra viena iš tų paslaugų, kurios kaina priklauso nuo tam tikrų veiksnių. Pagrindiniai – durų tipas, problemos sudėtingumas ir atstumas iki vietos, kur bus tiekiama paslauga.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad avarinis durų atidarymas yra puikus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių; ne tik pateksite į namus ar  ir vėl galėsite  naudotis sau priklausančia transporto priemone, bet ir taip pat išvengsite išlaidų, nes nei durys, nei spynos nebus sugadintos. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad darbas bus atliktas ypač greitai, tad labai didelė tikimybė, kad jau po keliolikos minučių nuo specialistų atvykimo, galėsite patekti į namus ar į automobilį.