Vaikų gimtadienis šaltuoju metų laiku; kuo praskaidrinti šventę?

Vaikų gimtadienis – šventė, kuris laukia ne tik pats vaikas, bet ir visa jo šeima. Tad, nieko keista, kad šiai švente yra ruošiamasi iš anksto. Kai šventė vyksta vasarą, pačios sąlygos nurodo kelią, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šį smagų įvykį galima surengti tiesiog lauke: šiltas oras,  gėlių žiedai, galimybė dūkti kieme – tai puikūs atributai vaikiškai šventei. Tačiau, ką daryti tuo atveju, kai šventė vyksta šaltuoju metų laiku? Kuo tada pradžiuginti ne tik mažąjį šventės kaltininką, bet ir visus svečius? Puiki žinia ta, kad egzistuoja tikrai ne viena idėja, kurią pasitelkę būsite tikri – vaikų gimtadieniai šaltuoju metu bus pats įsimintiniausias ir geriausias.

Šventę praskaidrinkite mėgstamo personažo apsilankymu

Nesuklysime pasakę, kad kiekvienas vaikas turi savo mėgiamą personažą. Deja, kasdienybė  tokia, kad tenka eiti į mokyklą arba į darželį, o ne į sutikimą su savo mėgimu personažu. Tad belieka tik pridurti, kad būtent gimtadienis yra puiki proga suteikti daugiau džiaugsmo – praskaidrinkite šventinė dieną mėgiamo personažo apsilankymu – džiaugsmo pakaks visiems.

Gimtadienis – puiki proga pasimokyti

Taip, taip pat visai nesvarbu kelintąjį gimtadienį švenčia jūsų atžala, jai tikrai dar daug ko teks išmokti. Belieka tik pridurti, kad net ir šventinė diena yra puiki proga išmokti naujų dalykų. Žinoma, belieka tik pastebėti, kad mokymasis taip pat turėti būti šiek tiek kitoks nei įprastai – nuotaikingas ir būryje draugų.. Tad vaiko gimtadienio proga galite suorganizuoti smagią edukacinę pamokėlę, kurios metu jūsų atžala kartu su draugais išmoktų naudingų dalykų pavyzdžiui pasigaminti kokį nors patiekalų ar žaisti kokį nors  žaidimą.

Šeimos vaidinimas

Ne paslaptis, kad dažna šeima mėgsta lankytis spektakliuose ir tai yra iš tiesų puiki pramoga dėl daugybės priežasčių – apsilankymas tokioje erdvėje tampa ne tik pramoginiu, bet ir pažintiniu užsiėmimu. Tad labai tikėtina, kad tokį sprendimą renkatės ir jūs. Tačiau, ar kada lankydamiesi spektakliuose pagalvojate apie tai, kad galėtumėte surengti  unikalų savo šeimos vaidinimą? Tai taptų išskirtine patirtimi visiems jūsų šeimoms nariams. Na, o vaiko gimtadienis  būtų puiki proga pristatyti šį vaidinimą ir platesnei auditorijai.

Tegul mažylis vaišių paruošia pats

Koks gimtadienis be vaišių? Žinoma, kad jos suvadina labai svarbų vaidmenį. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad dažniausiai yra pasirenkamas vienas iš kelių variantų: arba vaišes ruošia mažylio mama arba užsakomos jau paruoštos vaišės. Tačiau, ar žinote, kaip gimtadienį paversti įsimintinu? Jis tikai bus kur kas ypatingesni tuo atveju, jei bent kelis šventinius patiekalus mažylis paruoš pats ir pristatys juos savo draugams.

Nuveikite prasmingą darbą

Jūsų vaiko gimtadienis bus dar ypatingesnis, jei bus papuoštas ne tik dekoracijomis, bet ir prasmingais darbais. Tad šia proga, kartu s šeima, nuveikite gražų bei prasmingą darbą – pavyzdžiui, nuvykite kartu į gyvūnų prieglaudą: praleiskite bent pusdienį ten savanoriaudami, o taip pat – galite gimtadienio kvietimuose nurodyti, kad vietoje įprastų saldumynų svečiai atneštų po mažytę dovanėlę, kurią įteiksite gyvūnėliams.

Šaltas oras ar tamsa dar tikrai nėra tos priežastys, dėl kurių jūsų  vaikas  negalėtų džiaugtis ypatinga švente: priešingai, tikrai netrūksta būdų šią dieną paversti neeiline. Tad tik nuo jūsų pačių priklausys, kokią  idėją nuspręsite įgyvendinti, na, o jo tikrai netrūksta. Galite praskaidrinti šventę mėgiamu vaiko personažu, taip pat galite surengti ir edukacinę pamokėlę. Dar daugiau, taip pat galite ir surengti šeimos vaidinimą ar išvyką į gyvūnų prieglaudą. Na, ir, žinoma galite mažyliui pasiūlyti dar vieną šaunią idėją – tegu bent dalį vaišių jis paruošia pats.