Fasado šiltinimas: kodėl verta į jį investuoti?

Kiekvienas, kuriam priklauso kokios nors paskirties pastatas, turi apgalvoti, kuo apšiltinti bei dekoruoti fasadą. Tačiau bene svarbiausia akcentas yra tas, jog vis dar nemažai žmonių dvejoja, ar iš tiesų verta investuoti į fasado šiltinimą. Jei ir jūs vis dar svarstote, ar į šį procesą verta investuoti, pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl verta tai daryti.


Jei reikėtų vardinti dalykus, kurių iš savo tikisi kiekvienas žmogus, tai būtų grožis, komfortas, saugumas, ir, žinoma, šiluma. Savaime suprantama, tai, ar pavyks susikutinamus, patenkinančius visu mūsų poreikius bei lūkesčius, priklausys tik nuo mūsų pačių. Ne išimtis yra ir šilumos klausimas – jei norite, kad namuose būtų šilta, teks įgyvendinti ne vieną sprendimą. Na, o vienas bene pačių efektyviausių, yra fasado siltinimas. Taigi, pirmoji priežastis, dėl kurios tikrai neverta gailėti pinigų bei laiko, svarstant, ar verta šildyti fasadą, yra ta, kad tokiuose namuose bus kur kas šilčiau bei jaukiau.
Ne paslaptis, kad daugybė žmonių tikrai negaili savo pinigų kurdami bei įrengdami namus, tačiau tuo pat metu turi ir dar ieną pageidavimą – nori gyventi tokiuose namuose, kurių išlaikymas nekainuotų daug. Tačiau, ar tai iš tiesų yra įmanoma? Pasirodo, taip, tereikia įgyvendinti tam tikrus sprendimus. Svarbu pastebėti, kad yra daug būdų, kaip susikurti tokius namus, kuriuos išlaikyti būtų kuo pigiau, o vienas jų yra susijęs su šilumos išsaugojimu. Nusprendę apšiltinti namų fasadą, būsite tikri, kad pavyk išsaugoti daugiau šilumos, tad namų išlaikymas bus pigesnis. Taigi, antroji priežastis, dėl kuro verta rinktis fasado šiltinimą, yra galimybė užsitikrinti pigesnį namų išlaikymą.
Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas iš mūsų savo namuose norime jaustis ne tik saugiai, bet ir komfortiškai. Tam, kad pavyktų įgyvendinti šį lūkestį, būtina išpildyti daug įvairių reikalavimų, o vienas iš jų – susiję su palankiu mikroklimatu. Kaip žinia, tik tuo atveju, jei būsime patalpoje, kurios mikroklimatas yra palankus mūsų sveikatai, galėsime gerai jausti; būsime žvalūs bei darbingi; be to, galėsime kokybiškai ilsėtis ir mėgautis laisvalaikiu. Tik palankus mikroklimatas gali užtikrinti puikią mūsų nuotaiką ir netgi prisidėti prie to, ar turėsime jėgų įgyvendint visas svajones bei sumanymus. Be to, juk būtent namuose praleidžiama ypač daug savo laiką (dauguma žmonių praleidžia didžiausią dalį), tad palankaus mikroklimato klausimas, atrodytų, netgi negali būti diskutuotinas – jis tiesiog privalo tokiu būti. Na, o, tai kokias būdais to sieksime, priklausys nuo mūsų pačių. Tačiau siekiantiems bene efektyviausio būdo, galinčio užtikrinti geriausius rezultatus, yra fasado šiltinimas. Būtent jis užtikrina, kad šaltą žiemą namuose bus šilčiau, kai už lango siaučia vėjai – jaukiau, tuo tarpu kaitrią vasaros dieną tokiuose namuose bus daugiau gaivos bei vėsos. Taigi, kaip matyti, formuoti savo sveikatai palankų mikroklimatą, bus gerokai paprasčiau.
Kad apie komfortišką gyvenimą svajoja visi, tai – tikrai ne naujiena, tačiau verta pastebėti, kad būtent ši sąvoka kiekvienam turi individualių atspalvių. Vienam komfortas siejasi su tam tikra temperatūra ar drėgmės lygiu, esančiu namuose; kitam – svarbu, kad būtų galima kada tik panorėjus kokybiškai išvėdinti namus, tuo tarpu dar kiti komfortišku gyvenimą gali pavadinti tik tokiuose namuose, kuriuose negirdėti jokio pašalinio garso. Tai ypač aktualu tuo atveju, jei gyvenate mieste ar judriausioje gyvenvietė gatvėje. Taigi, apie kokius sprendimus galima pagalvoti, siekiant užtikrinti, kad namuose nebūtų girdėti pašalinių garsų? Jų yra daug, tačiau vienu patikimiausių būdų sumažinti pašalinių garų girdimumą namuose, yra fasado siltinimas.
Jei manote, kad tai yra visi privalumai, kuriuos gali suteikti fasado šiltinimas, tikrai klystate. Verta pastebėti, kad tuo atveju, jei fasadas bus šiltinamas ekovata, tuomet bus užtikrinamas biologinis atsparumas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad biologinį atsparumą grybeliams, pelėsiui, puvimo bei kitiems procesams, galintiems pakenkti pastatui, kelią užkerta ekovatoje esantys boro junginiai. Be to, dėl ekovatos savybių, čia gyvenamosios vietos nesirinks graužikai bei vabzdžiai. Taigi, belieka tik pridurti, kad nusprendę apšiltinti fasadą, sumažinsite pelėsio, grybelio, vabzdžių ar graužikų atsiradimo savo namuose tikimybę.
Nusprendus apšiltinti fasadą ekovata, užtikrinamas ir drėgmės reguliavimas. Drėgmė yra priimama bei išgarinama, o tai prisideda prie palankaus mikroklimato kūrimo namuose, o taip pat mažina pelėsio atsiradimo tikimybę. Be to, namai, kuriuose yra užtikrinama puiki drėgmės kontrolė, ilgiau išlaiko patrauklią savo išvaizdą bei būklę, todėl jų šeimininkams nereikia galvoti apie atnaujinimo darbus.
Dar svarbu paminėti, kad fasado apšiltinimui šiandien yra naudojamos ekologiškumas medžiagos. Taigi, dėl šios priežasties, galite būti tikri, kad jūsų namų aplinka bus draugiška ne tik jūsų sveikatai, bet ir aplinkai. Tai – puikus būdas visiem, kurie nori susikurti saugią namų aplinką.
Taip pat svarbu pasakyti, kad šiandien fasado apšiltinimas yra atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas, todėl užtikrinamas ilgaamžiškumas. Taigi, jei manote, kad fasado atnaujinimui teks skirti nemažai laiko bei pinigų, klystate – tai pasirinkimas, kuris jus nudžiugins puikiais savo privalumais, tačiau jo atnaujinimui jums nereikės skirti jokių kitų išteklių.
Na, o pabaigai – pats metas prisiminti ir dar vieną priežastį, dėl kurios verta apšildyti namų fasadą. Žmonės imasi įvairiausių priemonių tam, kad sukurtų kuo patrauklesnę namų aplinką. Tuo tarpu namų fasadas taip pat yra viena iš tų detalių, kuri, tinkamai apdorota, gerokai gali prisidėti prie gražesnės bei jaukesnės aplinkos. Esmė tame, jog apšiltinus fasadą, atliekami ir dekoravimo darbai – ši namo dalis yra tinkuojama ar dažoma, taigi, sukuriamas estetiškai ypač patrauklus vaizdas.
Kaip matyti, yra daugybė priežasčių, dėl kurių, verta apšiltinti fasadą. Kiekvieno žmogaus tikslas – gyventi gražiai, patogiai, jaukiai bei šiltai, užtikrinti sveikatai palankų mikroklimatą. Šių tikslų galime siekti įvairiais būdais, o viena iš jų yra fasado šiltinimas. Be to, toks sprendimas turi ir dar daugiau privalumų – užtikrins pigesnį namų išlaikymą, be to, mažėja rizika, jog namuose galėtų atsirasti pelėsis ar grybelis. Taigi, kaip matyti, privalumų ypač daug, tad nebeverta daugiau svarstyti, ar būtina šiltinti namų fasadą – taip, tai yra geras pasirinkimas siekiant užtikrinti kokybišką gyvenimą.

Fasadu siltinimas.,
Rating: 5 based on 99 reviews
Date Reviewed: 01/19/2019
Profesionalus fasadų šiltinimas. Geriausia kaina.