Kobido masažas: kas tai yra ir kuo jis naudingas?

Kobido masažas: kas tai yra ir kuo jis naudingas?
Dauguma žmonių sako, kad masažas yra vienas maloniausių dalykų gyvenime. Na, o mes norime pridėti, kad tai – ne tik malonu, bet ir labai naudinga. Tiesa, reikėtų nepamiršti ir svarbios detalės apie tai, kad skirtingi masažai yra savaip naudingi. Taigi, jei norite iš tiesų puikių rezultatų, turite labai aiškiai žinoti, kada ir kokį masažą pasirinkti. Na, o šį kartą siūlome daugiau sužinoti apie Kobido masažą: kas tai yra ir kuo jis gali būti naudingas? Skubame atsakyti.
Kobido masažas, kaip ir dauguma kitų masažo rūšių, yra kilęs iš Japonijos, jo metu masažuojamas – stimuliuojamas veidas, stipriais, ritmingais judesiais. Vis dėlto, nereikia manyti, kad šis masažas yra labai intensyvus – intensyvumas yra kaitaliojamas su švelniais, vos juntamais paspaudimais. Visa tai leidžia pasiekti ypač puikių rezultatų.
Kalbant apie tai, kuo yra naudingas Kobido masažas, pirmiausia reikia akcentuoti, kad jis turi iš tiesų labai daug puikių ypatybių. Tad, kiekvienas, kuris vertina įvairiapusę naudą teikiančias procedūras, gali būti tikras, kad Kobido masažas tikrai išpildys jo lūkesčius.
Intensyvinama kolageno gamyba
Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kiekvienas iš mūsų norime džiaugtis lygia, gaivia bei spindinčia, jaunatviškai atrodančia oda. Vistik, ar taip ir bus, priklausys nuo tam tikrų aspektų. Ypač svarbų vaidmenį vadina kolagenas – kol mūsų organizmas jo gamina pakankamai, išlaikoma odos drėgmė, tad atrodome jaunatviškai. Tačiau apie 25 – uosius gyvenimo metus, mūsų organizmas pradeda gaminti kur kas mažiau kolageno ir pagaminamų kiekių nebepakanka puikiai odos būklei palaikyti. Vadinasi, šios medžiagos turime gauti papildomai. Nors šiandien vaistinėse galime rasti iš tiesų daug maisto papildų, kurie yra praturinti kolagenu, verta akcentuoti, kad tai nėra natūralu. Na, o tai, kas nenatūralu, visada sunkiau įsisavinama ir neužtikrina efektyvumo. Taigi, kur kas geresnė išeitis – ieškoti natūralių sprendimų, galinčių užtikrinti efektyvumą. Tad puikiu pasirinkimu gali tapti Kobido masažas, kadangi jo metu yra aktyvinama kolageno gamyba. Taigi, galima daryti išvadą, kad tie, kurie reguliariai mėgaujasi Kobido masažu, atrodo kur kas jaunatviškiau ir džiaugtis puikia odos būkle. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta akcentuoti, kad kolagenas yra reikalingas ne tik odai, bet ir apskritai gerina bendrą organizmo būklę.
Užtikrinamas gilus raumenų audinių atpalaidavimas
Tie, kurie yra vyresni, puikiai pažįsta, ką reiškia patirti sąstingį, kuris rodos, surakina raumenų audinius. Tai reiškia, kad veido raumenys ne tik tampa nerangūs, bet ir pradeda keistis išraiška, labiau pastebimos raukšlės. Taigi, žmogus gali atrodyti gerokai vyresnis nei yra iš tiesų. O, juk visi norime atrodyti jaunatviškai… Tad Kobido masažas yra labai naudingas vyresnio amžiaus žmonėms, kadangi užtikrinamas gilus raumenų audinių atpalaidavimas, didinamas jų tonusas. Rezultatas – dingsta raumenų įtampa, veidas tarsi atpalaiduojamas, apgerėja kraujotaka, o žmogus atrodo jauniau. Ir, žinoma, jaučiasi geriau, nes teigiami išvaizdos pokyčiai tikrai pagerina nuotaiką.
Normalizuojamas riebalinių liaukų darbas
Ne paslaptis, kad didelė dalis žmonių skundžiasi, kad riebalinės liaukos savo veiklą atlieka pernelyg intensyviai (beje, mitas, kad taip nutinka tik jauname amžiuje) ir tai yra savaime bloga žinia, kadangi dėl riebalų pertekliaus veido oda būna pernelyg blizgi, makiažas prasčiau išsilaiko, o pats blogiausias – spuogų susiformavimas. Taigi, šią problemą turintys žmonės nuolat ieško išeičių, kaip ją išspręsti. Ir nors odos priežiūros priemonių parduotuvės tiesiog lūžta nuo tokio pobūdžio prekių, nereikia pamiršti, kad natūralūs sprendimai yra kur kas efektyvesni. Taigi, šiuo atveju ir vėl puikiu pasirinkimu tampa Kobido masažas, kadangi jo metu yra normalizuojama riebalinių liaukų veikla. Su šia problema ilgai kovojęs žmogus, pagaliau gali pradėti džiaugtis gaivia, matine veido oda; ilgai išsilaikančiu makiažu bei išvengti spuogų susiformavimo.
Puiki priemonė kovojant su galvos skausmais
Verta akcentuoti ir tai, kad Kobido masažas yra puiki priemonė ne tik norintiems puikiai atrodyti, bet ir pagedaujantiems gerai jaustis. Ne paslaptis, kad ypač didelė dalis įvairaus amžiaus žmonių, nepriklausomai nuo lyties, darbe praleistų valandų ar kitų rodiklių, skundžiasi galvos skausmais. Vaistai gali būti tik trumpalaikis šios problemos sprendimas, tačiau tikrai negali užtikinti ilgalaikių rezultatų. Tuo tarpu natūralos priemonės yra kur kas efektyvesnės bei draugiškesnės jūsų organizmui. Na, o Kobido masažas – viena iš jų: kadangi jo metu yra stimuliuojami aktyvūs taškai bei atpalaiduojami raumenys, ilgainiui tai sumažina galvos skausmų tikimybę.
Efektyvi priemonė kovojant su nervingumu bei irzlumu
Dažnai sakoma, kad nervingumas, o taip pat ir irzlumas yra šių dienų žmonijos rykštės, sukeliančios daug problemų. Nieko keista, kodėl taip yra: kasdien patiriame daug stresinių bei konfliktinių situacijų, o greitas gyvenimo tempas bei darbų gausa priverčia pamiršti kokybišką poilsį ir jėgų atgavimą. Tačiau visa tai veiksmingai sprendžia Kobido masažas – tereikia vos vieno seanso, kad pasijustumėte pailsėję, žvalūs bei darbingi, o organizmas lengviau susidorotų su stresu.
Užtikrinamas natūralus liftingo efektas
Visi nori turėti stangrią veido odą, tačiau to galima pasiekti tik užtikrinus liftingo efektą. Siūloma daugybė cheminių priemonių, tačiau jos, nors ir užtikrina tokį efektą, tuo pačiu ir kenkia odai. Tuo tarpu natūralios priemonės užtikrina liftingo efektą, tačiau leidžia išvengti neigiamo poveikio. Kaip jau supratote, kad būtent tokį efektą užtikrina ir šios rūšies masažas.
Švytėjimas vietoj pilkumo
Netinkama mityba, per mažas išgeriamo vandens kiekis, nemigos naktys ar rūkymas, gali tapti tais faktoriais, dėl kurių jūsų veido oda taps pilka. Tad, jei skundžiatės šia problema ir pageidaujate švytėjimo bei persiko atspalvio, reguliariai turėtumėte mėgautis Kobido masažu.
Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad Kobido masažas turi labai daug puikių privalumų, tačiau visus juos vienija vienas bendras bruožas – padės jums jaustis geriau ir, žinoma, atrodyti, gražiau.