Sauskelnės – vienas svarbiausių pirkinių. Tad, kaip pasirinkti?

Labai dažnai yra sakoma, kad sauskelnės – vienas svarbiausių pirkinių visiems mažylius auginantiems tėveliams. Ir tam yra svarbus pagrindas: juk nuo to, kaip taikliai pavyks išsirinkti sauskelnes, nemaža dalimi priklausys tai, kaip komfortiškai galės jaustis jūsų vaikas dienos metu, o taip pat ir tai, ar apvyks naktį ramiai miegoti. Neramus vaikų elgesys, irzlumas ar miegas  su itin dažnais prabudimais, neretai ir nutinka dėlto, jog mažylis tiesiog negali komfortiškai  jaustis dėl netinkamai parinktų sauskelnių.

Ar tikrai verta įsigyti didelę pakuotę iš karto?

Kalbant apie tai, kaip išsirinkti vieną ar kitą gaminį, labai dažnai galima išgirsti vieną svarbų patarimą – reikėtų įsigyti tik nedidelę pakuotę, išbandyti ir tik įsitikinus, kad produktas pateisina poreikius bei lūkesčius, pereiti prie didesnių pakuočių.  Tokia pat taisyklė galioja ir tuo atveju, kai kalbame apie sauskelnes kūdikiams – jei tokį gaminį pirksite pirmą kartą savo gyvenime ar panorote  naujovių, pirmiausia įsigykite tik nedidelę pakuotę. Ir tik tuomet, kai įsitikinsite, kad gaminys atitinka jūsų mažylio poreikius bei jūsų kaip tėvų lūkesčius, pereikite prie didesnių.

Kaip iššifruoti  šių gaminių kategorijas?

Jei nors truputį domėjotės šių gaminių pasirinkimu, tokiu atveju, ko gero, tikrai netrukote pastebėti, kad jie yra skirstomi į tam tikras kategorijas. Taigi, kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Jei ant pakuotės pamatėte, jog parašyta, kad gaminys yra skirtas naujagimiams, tokiu atveju, tai reiškia, kad joje esančios sauskelnės, tinka mažyliams iki 5 kg arba tiesiog iki 2 mėnesių amžiaus. Kategorijai mini priklausančios sauskelnės puikiai tiks mažyliams, kurių svoris siekia nuo 3 iki 7 kg arba  tiesiog mažyliams, kurių amžius nėra didesnis nei 4 mėnesiai. Jei išvydote ant pakuotės užrašą midi, tokiu atveju, verta prisiminti, kad viduje esančios sauskelnės tiks jūsų mažyliui, jei jo svoris siekia nuo 5 iki 10 kg arba jeigu jis nėra vyresnis nei 12 mėnesių. Kalbant apie maxi kategorijai priklausančias sauskelnes, verta atminti, kad gaminiai puikiai tinka ne daugiau kaip 18 kg sveriantiems ir ne vyresniems kaip 18 mėnesių amžiaus vaikams. Maxi plus kategorijos sauskelnės puikiai tiks vaikams, kurių svoris yra ne didesnis nei 20 kg, o amžius – ne didesnis nei 24 mėnesiai. Na, o extra large kategorijos gaminiai tiks vaikams, kurių svoris yra ne didesnis nei 25 kg. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad nenorint pasiklysti šių gaminių kategorijose, belieka tik vadovautis skaičiais, kurie apibūdina jūsų vaiko amžių ir svorį.

Ar sauskelnės yra skirstomos pagal lytį?

Perkantieji sauskelnes pirmą kartą, turėtų rasti atsakymą ir į dar vieną klausimą – ar šie gaminiai yra skirstomi pagal lytį? Atsakant į jį, galima sakyti, jog ir taip, ir ne – galima įsigyti tiek sauskelnių mergaitėms, tiek sauskelnių berniukams. Tačiau taip pat galima įsigyti ir unisex sauskelnių, t.y., tokių, kurios puikiai tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Ar verta sauskelnes pirkti internetu?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tikrai verta pirkti sauskelnes internetu. Tai verta daryti dėl įvairių priežasčių, Visų pirma, turėsite galimybę rinktis iš ypač didelio pasirinkimo, o tai reiškia, kad tikrai rasite gaminius, kurie puikiai tiks jūsų vaikams. Antra – perkantieji internetu, sauskelnes įsigyja net neišeidami iš savo namų, o tai yra ypač patogu mamoms, kurios ne visada gali patikėti vaikelį kitų žmonių priežiūrai. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia  pamiršti, kad sauskelnės yra ne toks jau ir menkas pirkinys, tačiau jums tikrai neteks patirti nepatogumų juos parsigabenant – prekės bus pristatytos tiesiog į jūsų namus.