Daugybė priežasčių pasirinkti LED apšvietimą

led apsvietimasNesvarbu, apie kokį objektą kalbėsime – namus, verslui vykdyti skirtas patalpas ar kūrybines dirbtuves, visi šie sprendimai yra neįsivaizduojami be vieno akcento – apšvietimo. Šiandien galime rinktis įvairius sprendimus, tačiau ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas iš mūsų norime paties geriausio, naudingiausio, stilingiausio, ekonomiškiausio spendimo. Taigi, jei ieškote apšvietimo sprendimo, kuris turėtų ypač daug privalumų, tokiu atveju, iš tiesų verta atkreipti dėmesį į LED apšvietimą. Priežasčių, kodėl turėtų būti pasirinktas LED apšvietimas, iš tiesų daug.

Sukuriamas ne tik estetiškas, bet ir skirtingų dizainų apšvietimas

Ne paslaptis, kad apšvietimas yra svarbus ne tik dėl praktinė funkcijos, bet ir dėl estetinio vaizdo – juk priėmus tam tikrus su apšvietimu susijusius spendimus, iš tiesų galima sukurti ne tik jaukią, bet ir estetišką  aplinką. Vis dėlto, reikia pastebėti, kad pastaruoju metu reikalavimų yra keliama vis daugiau ir daugiau. Tuo tarpu LED apšvietimas leidžia išpildyti įvairius kūrybinius sumanymus – galite rinktis skirtingų dizainų apšvietimą.

Su LED – jauki, šviesi, įkvepianti, tačiau tuo pat metu ir raminanti aplinka

Kaip ten bebūtų, apšvietimui tenka iš tiesų nemenkas iššūkis – juk visi nori, kad aplinka, kurioje praleidžiama daug laiko, būtų ir jauki, ir šviesi, ir įkvėptų naujiems darbams, tačiau tuo pat metu – nuramintų po sunkaus darbo. Ar visa tai iš tiesų yra įmanoma suderinti? Taip, jei bus pasirinkta LED apšvietimas.

Kokybiškas apšvietimas nelaukiant, kol lemputė įkais

Kai kurios lemputės nesuteikia galimybės mėgautis kokybišku apšvietimu tol, kol jo nėra įkaitusios. To negalima pasakyti apie LED lemputes – kokybišku apšvietimu galima mėgautis vos įjungus šviesą.

Nekenkiate nei sau, nei aplinkai

Savaime suprantama, estetika yra labai svarbi, tačiau nieko nėra geriau, kai išgaunamas ne tik estetiškas vaizdas, bet ir užtikrinamas saugumas. Būtent šiuos lūkesčius pateisinti gali LED apšvietimas – šios lemputės degimo metu neišskiria toksinių medžiagų. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad pasirinkdami LED apšvietimą, jūs nekenkite nei savo, nei aplinkinių sveikatai, taip pat nebus užteršiamas aplinkos oras.

Daugiau šviesos, mažiau šilumos

Būtent taip galima apibūdinti dar vieną šio pasirinkimo privalumą. Dėmesį verta atkeipti į tai, kad tradicinės lemputės net 80 procentų sunaudojamos elektros energijos skiria ne apšvietimui (kaip ir turėtų būti), o šilumai. Tuo tarpu LED lemputės yra priešingas, tačiau kur kas geresnis ir, žinoma, ekonomiškesnis pasirinkimas. Jos tik 20 procentų sunaudojamos energijos skiria šilumai, o likusieji – 80 procentų yra suvartojama apšvietimui. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad LED apšvietimas yra kur kas ekonomiškesnis ir per metus (priklausomai nuo jūsų poreikių), gali padėti sutaupyti ne vieną šimtą eurų.

Puikiai tinka jautriai į aplinką reaguojančioms medžiagoms ar objektams apšviesti

Kalbant apie LED apšvietimo privalumus, būtina paminėti ir dar vieną: LED apšvietimas gamina ypač mažai infraraudonųjų spindulių. Būtent dėl tokios priežasties, tokio tipo apšvietimas puikiai meno galerijoms, kūrybinėms dirbtuvėms, interjero salonams, muziejams, parodoms apšviesti.

Atsparumas aplinkos veiksniams

Kuomet kalbame apie namų, verslo patalpų ar kūrybai skirtos vietos įrengimą, ne paslaptis, kad tikimės ilgaamžių spendimų. Tačiau tai įmanoma tik tuo atveju, jei gaminiai bus atsparūs aplinkos poveikiui. Belieka tik pridurti, kad gaminys ilgai tarnauti gali tik tuo atveju, jei bus atsparus aplinkos veiksniams. Būtent tokios  ir yra LED lemputės – jos atsparios smūgiams, vibracijai bei kitam neigiamą poveikį galinčiam turėti aplinkos poveikiui. Net ir tuo atveju, jei LED lemputė nukris ant žemės, ji tikrai nesuduš. Svarbu pastebėti, kad toks gaminio ilgaamžiškumas reiškia ir dar vieną dalyką – LED lemputės tarnaus ilgiau nei įprastos, tad jūs patirsite kur kas mažiau išlaidų. Dažnai galima išvysti įprastų lempučių vartotojus, perkančius šiuo gaminius didžiulėmis pakuotėmis. Kaip jie patys mėgsta tvirtinti, tai yra tiesiog būtina, kadangi įprastos lemputės yra labai nepatvarios ir nuo menkiausio pažeidimo tampa nebetinkamos naudoti. Taigi, galima tik įsivaizduoti, kiek pinigų per metus šiam tikslui išleidžia statistinių lempučių vartotojas. Na, o, ką galima pasakyti apie tuos, kurie naudojama LED lemputes? Jų išlaidos yra gerokai mažesnės – net kelis kartus. Tačiau ir tai dar ne viskas – sunaudodami mažesnį kiekį lempučių, jūs gerokai prisidėsite prie švaresnės gamtos. Taip pat svarbu paminėti ir veikimo laiką – LED lemputės veikia net 15 000 valandų, tuo tarpu įprastų, tačiau vis dar plačiai naudojamų įprastų lempučių veikimo laikas yra net 15 kartų trumpesnis.

Temperatūrų svyravimai – nesukelia sunkumų

Ne paslaptis, kad kaitrinėms lempoms temperatūrų svyravimai yra ypač pavojingi – esant ypač aukštai ar žemai temperatūrai lempos gali tiesiog nedegti. Tačiau tokių problemų tikrai nekils tuo atveju, jei naudosite LED apšvietimą, kadangi LED lemputės nėra jautrios temperatūrų svyravimams. Taip pat svarbu prisiminti, kad LED lemputės yra tinkamo naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis.

Tinka visų tipų šviestuvams

Ką tik minėjome, kad LED lemputės yra universalus pasirinkimas, puikiai tinkantis naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Tačiau tai – ne vienintelis universalumo atspindys, pastebimas, kai kalbame apie šį produktą, kadangi šios lemputės tinka visų  rūšių šviestuvams.

Nėra patalpos, kuriai netiktų LED apšvietimas

Visai nesvarbu, apie ką kalbame – namus, kūrybines dirbtuves ar ofisą – nei viename iš šių objektų nėra patalpos, kuriai netiktų LED apšvietimas.

Naudoti ypač paprasta

Jei vis dar svarstote, ar iš tiesų LED apšvietimas yra tai, ko reikia jūsų namams, darbo ar kūrybinei erdvei, tokiu atveju, galutinį spendimą galbūt padės priimti ir dar vienas faktas – LED lemputes naudoti yra labai paprasta: tereikia išsukti esamą lemputę ir įsukti LED. Ne paslaptis, kad šių dienų žmonės mėgsta paprastus bei laiką leidžiančius sprendimus, tuo tarpu LED apšvietimas bei jo priežiūra tikrai jūsų neapsunkins.

Kaip matyti, LED apšvietimas yra tobula pasirinkimas dėl įvairių priežasčių: tai – ne tik ekonomiška, bet ir  bus galima susikurti pageidaujamo dizaino apšvietimą; tausoti gamtą; savo bei aplinkinių sveikatą. Be to, LED apšvietimas yra universalus pasirinkimas: šios lemputės yra tinkamos naudoti tiek lauke; tiek viduje; tinka visų tipų šviestuvams. Lemputės yra labai atsparios aplinkos veiksniams, tad galite tikėti ilgo tarnavimo laiko. Kokybiškas apšvietimas yra garantuojamas iš karto – nelaukiant, kol lemputė įkais. Ne paslaptis, kad žmonės mėgsta patogius, daug laiko nereikalaujančius sprendimus – LED apšvietimas yra būtent toks: pakeisti lemputę yra labai paprasta, o jų priežiūra nereikalauja laiko.

Pasinaudokite visais teikiamais LED apšvietimo privalumais – savo namus, darbo erdvę ar kūrybiniams atradimams skitą vietą papildykite šiuo apšvietimu.

Led apšvietimas | www.led-shop.lt
Rating: 5 based on 116 reviews
Date Reviewed: 10/18/2018
Led apšvietimas. Led lemputės ir juostos viską radau čia.