Maudymukai: kaip išsirinkti tinkamiausią

maudymukaiTikrai visi sutiks, kad atostogos yra vienas maloniausių dalykų gyvenime, tačiau tam, kad jos iš tiesų teiktų džiaugsmą, ne ką mažiau svarbu  ir tai, kaip jas leisime. Būtent dėl šios priežasties vienu patraukliausių atostogų scenarijų tampa galimybė atostogauti ten, kur šilta, galima mėgautis vandens ir saulės malonumais bei džiaugtis nuostabia gamta. Vis dėlto, tokios atostogos taip pat reikalauja tam tikro pasiruošimo, vienas iš jų aspektų – būtina pagalvoti apie tai, kokius drabužius pasiinkite atostogoms. Jei planuojate maudynes, tuomet maudymukas  yra būtina atostogų garderobo dalis, tuo tarpu, jei planuojamos ilgos atostogos,  puikiai tiks ir bent keli maudymukai. Tačiau kiekviena dailiosios lyties atstovė susiduria ir su ne tokia lengva užduotimi – kaip juos išsirinkti? Maudymukai bei jų pasirinkimas nesukels jokių sunkumų tuo atveju, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.

Kuo didesnis pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė rasti labiausiai sau patinkančius maudymukus

Ar žinote, kokią klaidą daro nemaža dalis merginų bei moterų? Dėl įvairių priežasčių jos domisi tik nedidele pasiūla, pavyzdžiui, tinkamiausio maudymuko paiešką vykdo vos keliose parduotuvėse. Nereikia ir sakyti – visa tai labai apriboja galimybę rasti patraukliausią maudymuką. Juk puikiai viso žino posakį apie tai, kad kuo didesnis pasirinkimas, tuo didesnė ir galimybė rasti sau patinkantį gaminį. Taigi, būtent šios taisyklės reikėtų nepamiršti: ne tik aplankykite kuo daugiau fizinių parduotuvių, bet ir įvertinkite, ką siūlo internetinės parduotuvės. Beje, reikia pastebėti, jog pastarosios gali ypač padidinti pasiūlą – jums taps pasiekiamos ne tik jūsų miesto, o taip pat ir kitų miesto (įskaitant ir esančių užsienio šalyse), pasirinkimas. Taigi, vos tik prireikus šio vieno svarbiausių atostogų aksesuarų, verta pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad turėtumėte galimybę rinktis iš kuo didesnė pasiūlos.

Ne visada verta vadovautis esamomis tendencijomis

Esame įpratę, kad kiekvieną sezoną paskelbiamos naujausio mados tendencijos, tad daugelis dailiosios lyties atstovių ne tik skuba su jomis susipažinti, bet ir jomis vadovautis. Vis dėlto, ar tai visada yra geras pasirinkimas? Pasirodo, ne – jei esate įpratusios vadovautis naujausiomis tendencijomis, dar nereiškia, kad pavyks susikurti tobulą įvaizdį; ne išimtis yra  ir maudymukai – naujausios tendencijos gali tapti puikiu pagalbininku, tačiau tikrai ne pagrindiniu akcentu, kuriuo reikėtų vadovautis.  Yra net dvi detalės, kurios – tikrai svarbesnės už bet kokias tendencijas. Tai – jūsų figūros tipas (maudymukai turi būti tinkamo dydžio ir tikti jūsų figūrai) bei jūsų asmeninė nuomonė – pirmiausia maudymukas turi patikti jums, o tik po to atitikti naujausias tendencijas. Ne ką mažiau ir tai, kaip jaučiatės vilkėdamos maudymuką – jei jis jums labai patinka, tačiau, nesijaučiate patogiai, tokiu atveju – pats metas pratęsti paieškas.

Ką veiksite?

Prieš pradedant maudymuko paieškas, reikėtų surasti atsakymą ir į dar vieną klausimą: ką veiksite vilkėdamos maudymuką? Maudynės vyks jūroje, o gal privačiame baseine? O galbūt nemažą laiko dalį praleisite mėgaudamasi saulės teikiama šiluma bei spalvingais kokteiliais? O galbūt žaisite tinklinį, tenisą? Belieka tik įvertinti savo planus bei pasirinkti tokį maudymuką, kuris ne tik atrodytų patraukliai, bet ir leistų kokybiškai užsiimti planuojama veikla. Na, o jei veiklų bus daug (laukia ir maudynės, ir tinklinis, ir gardūs kokteiliai, mėgaujantis saulės spinduliais),  tokiu atveju puikiai pravers net keli maudymukai.

Neieškokite maudymuko daugybei metų į priekį

Nemažai daliai daliosios lyties atstovių maudymuko paieškas gerokai apsunkina ir jų pačių visai be reikalo sugalvotas tikslas – noras rasti maudymuką, kurį norėtųsi vilkėti daugybę metų. Tokį tikslą išsikėlusios merginos bei moterys, neretai iškelia ypač daug kriterijų, kuriuos turėtų atitikti naujasis pirkinys. Tad, nieko keista, kad būtent jo paieškos trunka labai ilgai arba kartais apskritai yra neįmanomos. Taigi, pamoka aiški – jei jums prireikė maudymuko, neiškelkite jam per daug kriterijų  ir neieškokite tokio, kurį norėtųsi vilkėti daugybę metų – atminkite, kad bet kada panorėjusios, galite ir vėl atnaujinti jų kolekciją.

Nepasikliaukite dietomis

Jei iki atostogų liko dar keli mėnesiai, tačiau maudymuko paieškas planuojate pradėti jau dabar, nedarykite klaidos, pirkdamos mažesnį, nei reikia maudymuką ir manydamos, jog stebuklinga dieta padės pradanginti nereikalingus kilogramus. Praktika rodo, kad dažniausiai šis sumanymas nepasiteisina, tad likus vos kelioms dienom iki kelionės, tenka grąžinti jau įsigytą maudymuką bei ieškoti naujo

Biudžetas neturi būti kuklus

Kaip ir pieš perkant bet kuri kitą prekę, yra patariama iš anksto apsvarstyti, koks biudžetas bus skiriamas. Vis dėlto, svarbu pabrėžti, kad šiuo atveju, jis tikai neturėtų būti  labai kuklus. Atminkite, kad pasiūti kokybišką maudymuką nėra taip paprasta, tai reikalauja ne tik specialios siuvimo technikos, bet ir nemažai laiko. Be to, siekiant pagamintą iš tiesų dėmesio vertą produktą, būtinas ne tik profesionalumas ar kūrybingumas, bet ir kokybiškos medžiagos, dekoro elementai. Taigi, atsižvelgiant į šiuos akcentus, belieka tik pridurti, kad gera, kokybiškas bei stilinga maudymukas kainuoja tikrai ne vieną dešimtį eurų.

Norite atrodyti skoningai bei stilingai? Nedarykite šių klaidų

Na, o pabaigai belieka tik įvardinti ir dar keletą dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ir kurių vertėtų vengti, tuo atveju, jei norite atrodyti patraukliai, skoningai bei stilingai. Neverta rinktis pernelyg blizgaus, gausiai blizgiomis detalėmis dekoruoto ar net neoninio maudymuko – tokie neturi nieko bendro su prabanga, tad juos vilkėdamos, rizikuojate atrodyti ne patraukliai, o tiesiog – vulgariai. Jei ypač vertinate praktiškumą, tokiu atveju pirmenybę teikite ryškių ar tamsių spalvų maudymukams, baltus, šviesius bei pastelinius palikdamos nuošalyje. Jei planuojate daug mėgautis saulės malonumais,  rinkitės ryškiai geltoną, oranžinį ar salotinį maudymuką – bet kuri iš šių spalvų išryškins įdegį. Jei planuojate rinktis vientisą maudymuką, venkite tokio, kurio liemens sritis būtų dekoruota horizontaliomis linijomis – toks maudymukas jus storins. Jei norite ypač moteriško maudymuko, rinkitės dekoruotą raukiniais bei nėriniais. Na, o, jei tiesiog nežinote, kokį pasirinkti, įsigykite maudymuką, dekoruotą tropikų motyvais – toks pasirinkimas visada atrodys dailiai, skoningai bei patraukliai.

Jei iki šiol maudymuko paieškos jums atrodė sunki užduotis, o galbūt niekada nebūdavote patenkintos išsirinkta preke, belieka tik pridurti, kad pasinaudojus šiais patarimais, situacija pasikeis iš esmės – visus jūsų lūkesčius atitinkantį gaminį surasti bus kur kas lengviau.