Greitos paskolos: kad mitai nekliudytų priimti geriausius sprendimus

Daugelis žmonių pripažins faktą, kad greitos paskolos tikrai nėra ta paslauga, kuria tektų naudotis kasdien, tačiau poreikis pasiskolinti pinigų visgi irgi nėra toks retas, kaip galėtų atrodyti iš pradžių. Dar svarbesnė detalė yra ta, kad ypač didelė dalis žmonių norėtų pasiskolinti pinigų, tačiau dar nei karto nėra to darę, tad informacijos trūkumas neretai ir yra ta priežastis, kodėl delsiama priimti sprendimą. Dar daugiau, informacijos trūkumas gal lemti ir tai, kad žmogus patikės mitais, kurie susiję su greitosiomis paskolomis. Tad, kad  taip nenutiktų,  iš anksto verta susipažinti su labiausiai paplitusiais mitais.

Galima pasiskolinti vos kelis šimtus eurų

Įdomu tai, kad didelė dalis žmonių yra įsitikinę, neva greitosios paskolos yra susijusiomis tik su nedidelėmis pinigų sumomis. Tad neva tie, kurie norėtų pasiskolinti pinigų, galėtų gauti tik nedidelę kelių šimtų eurų sumą. Tačiau iš tiesų – nieko panašaus: iš tiesų greitos paskolos yra neatsietinos nuo solidesnių pinigų sumų. Tad, jei jūsų tikslas yra pasiskolinti didesnę pinigų sumą, pavyzdžiui, 500 eurų ar 1000 eurų, tokiu atveju, greitos paskolos jums puikiai tiks.

Greitos paskolos – be palūkanų

Tai – dar vienas mitas. Dauguma žmonių galvoja, kad jei jau yra galimybė pasiskolinti per trumpą laiką ne tokią jau iri didelę pinigų sumą, tai ir palūkanos neegzistuoja. Vis dėlto, tai – netiesa. Daugeliu atveju, palūkanas tikrai išvysite. Taigi, belieka tik pridurti, kad kiekvienas, kuris planuoja imti greitą paskolą, turėtų atsakingai pasiskaičiuoti, ar palūkanų grąžinimas netaps finansine našta.

Ar tiesa, kad greitos paskolos pinigai gali būti išleisti tik vienam tikslui?

Tai – dar vienas mitas. Ir tai yra neabejotinai tai yra gera naujiena visiems, kurie planuoja pasiskolinti – tik nuo jūsų pačių priklausys, kam ir kokiu tikslu išleisite šiuos pinigus. Vadinasi, pasiskolintus pinigus galėsite išleisti taip, kad būtų patenkinti jūsų poreikiai (galėsite apmokėti automobilio gedimą, suorganizuoti asmeninę šventę, išleisti juos stambiam pirkiniui ir t.t.).

Greitos paskolos pinigai bus suteikiami tik kitą dieną

Tai – dar vienas mitas ir vėlgi, tai yra neabejotinai puiki žinia visiems, kuriems pinigai yra reikalingi tiesiog čia ir dabar. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad ypač didelė dalis kompanijų, kurių veikla yra greitos paskolos, pinigus jums paskolins vos per kelias minutes. Taigi, dar tą pačią dieną, galėsite atlikti tai, ką esate sumanę.

Greitosioms paskoloms netaikomas administracinis mokestis

Dauguma žmonių galvoja, kad greitosios paskolos, tai – greitas ir patogus procesas, todėl nėra ir jokių papildomų mokesčių. Tačiau tai – netiesa. Nors greitosios paskolos iš tiesų yra greitas bei patogus procesas, verta paminėti, kad tuo pat metu tai yra ir labai atsakingas procesas. Taigi, nereikėtų nustebti sužinojus, kad labai didelė dalis greitas paskolas suteikiančių įmonių taiko ir administracinį mokestį. Tiesa, jis dažniausiai jis nėra didelis ir siekia vos nuo kelių iki keliolikos eurų.

Greitosios paskolos gali būti taikomos tik fiziniams asmenims

Na, o pabaigai – pats metas paneigti ir dar vieną mitą. Nors greitosiomis paskolomis dažniausiai domisi  fiziniai asmenys, svarbu pabrėžti, kad jos gali  būti teikiamos ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Taigi, belieka tik pastebėti, kad susipažinę su šiais svarbiais mitais, jūs gebėsite priimti kur kas teisingesnius sprendimus. Na, o apibendrinant belieka tik pridurti, kad greitos paskolos yra idealus pasirinkimas, kai norisi pasiskolinti su ne tik kelis šimtus eurų, bet ir didesnę pinigų sumą; kai reikalingi  pinigai čia ir dabar. Prieš pasiimant greitą paskolą, pirmiausia reikia verta atsakingai apgalvoti, ar palūkanos jums netaps per didele finansine našta. Na, o jei jūsų statusas yra ne fizinio asmens, o ne pelno organizacijos, tokiu atveju, jūs taip pat galite prašyti, kad jums būtų suteikta greitoji paskola.