Ko reikia, kad kūdikiai pirmosiomis savo gyvenimo savaitėmis jaustųsi komfortabiliai

Pirmosios jūsų kūdikėlio gyvenimo savaitės yra ne tik labai ypatingos s ir svarbios jam pačiam, bet ir jums. Labai svarbu ypač kruopščiai bet atsakingai užtikrinti gyvenimo sąlygas  svarbu, kad būtų paisoma įvairių aplinkybių. Ir vienas svarbiausių yra komfortabilumas. Žinoma, tam, kad kūdikiai jaustųsi komfortabiliai pirmosiomis savo gyvenimo savaitėmis, labai svarbi yra medikų bei artimiausių žmonių priežiūra bei globa. Tačiau tikrai nesunku pastebėti, kad nemenką vaidmenį suvaidina ir mažyliui skirti daiktai. Tiesa, siekiant išvengti nesklandumų, juos reikėtų nupirkti likus bent mėnesiui iki mažylio gimimo. Na, o, kad ši užduotis būtų įveikiama lengvai bei sklandžiai, iš anksto kviečiame susipažinti su būtiniausių daiktų sąrašu.

Drabužiai ir avalynė

Savaime suprantama, vieni svarbiausių pirkinių yra drabužiai bei avalynė. Ir juos rinktis derėtų ypač atsakingai, kadangi jie turės tiesioginį sąlytį su itin jautria ir plona kūdikėlio oda. Taigi, derėtų įsigyti bent po 4 smėlinukus, šliaužtinukus, kelnytes, marškinėlius, pižamytes. Taip pat ir bent 3 kepurėles ir po tiek pat pirštinių ir kojinių porų. Na, ir, žinoma, ir nepamirškite ir miegmaišio, vokelio bei bent poros minkštų ir jaukių pledukų. Taip pat reikalingos ir naujagimiams skirtos sauskelnės.

Higienos priemonės

Higienos priemonių kraitelis  vienas gausiausių. Tikri pririeks nagams skirtų kirpti žirklučių; be toros kempinėlių, termometro, vonelės, talko, drėgnų ir sausų servetėlių, specialių prausiklių ar muilo, vatos pagaliukų bei diskelių.

Daiktai vaiko kambariui

Dauguma žmonių atskleidžia, kad būtent jų vaikams skirti kambariai, buvo bene rūpestingiausiai įrengiamos namų erdvės Ir toks padidintas dėmesys iš tiesų yra reikalingas, tačiau svarbu akcentuoti, kad visiškai įrengta ši patalpa bus tik tuo atveju, kai bus supirkti visi daikteliai, kurie ir yra reikalingi šiai erdvei. Taigi, kad jūsų mažyliui skirtas kambarys iš tiesų būtų užbaigtas, būtina ne tik sienas ištapetuoti ar dekoracijas sukabinti, bet ir nupirkti lovytę su čiužiniu, bent pora patalynės komplektų, ploną ir storą antklodes, gultuką arba linguojančią lovytę, neperšlampamų patiesalų bei vežimėlį.

Gaminiai maitinimui

Mažylio maitinimas pirmosios jo gyvenimo savaitėmis  taip pat ypatingas procesas, tiek jam, tiek mamai. Na, o, kad jis būtų kuo patogesnis ir saugesnis, būtina investuoti į šiuos gaminius: tai  buteliukai ir žindukai ant jų; o taip pat žindymo pagalvė.

Vaistinėlė

Pirmosiomis kūdikio gyvenimo savaitėmis, rekomenduotina turėti ir kuklią vaistinėlę, sudarytą iš šių gaminių: kremo nuo iššutimų, lašiukų nuo pilvo pūtimo, spirito ir kalio permanganato tirpalo bambutei, o taip pat – termometro.

Kiti pirkiniai

Na, ir, žinoma, reikėtų nepamiršti ir kitų pirkinių. Tai – skalbimo priemonės ir žaislai ir būtinai ekologiškos sauskelnės. Tik, žinoma, jų kiekiai tikrai neturėtų būti dideli – tikrai pakaks vienos pakuotės hipoalerginio skalbiklio, o taip pat – poros minkštų žaislų. Tiesa, praktika rodo, kad būtent žaislai yra dažniausiai dovana, kuri gaunama nuo lankytojų, tad pradžiai jų pirkti daug tikrai neverta.

Taigi, kaip matyti, mažylio, o kartu ir jo artimiausių žmonių gyvenimas pirmosiomis savaitėmis bus kur kas patogesnis, jei iš anksto bus nupirkti tam tikri daiktai. Tai – daiktai kambariui, maitinimui, higienos prekės, žaislais, skalbimo priemonės, drabužiai. Tiesa, nors specialistai rekomenduojama šiuos daiktus pradėti pirkti prieš mėnesį, verta pastebėti, kad nemaža dalis būsimų tėvelių tuo pradeda rūpintus likus 2 ar 3 mėnesiams iki mažylio gimimo – tokiu būdu tampa kur kas paprasčiau planuoti išlaidas.