Nuo vagišių saugo ne tik raktai ir spynos

Vos tik išgirstame žodį namai, kiekvienam iš mūsų, kyla daug įvairių asociacijų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad bene dažniausiai kylančios asociacijos yra tokios: namai  turi būti jaukiausia ir saugiausia vieta pasaulyje. Tačiau, ar jie tokie iš tiesų ir bus, priklausys nuo ten gyvenančių žmonių sprendimų. Taigi, verta dėti iš tiesų daug pastangų, kad namai ir būtų jaukiausia bei saugiai vieta pasaulyje. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kuomet kalbama apie tai, kaip paversti namus saugiausia vieta pasaulyje, t.y., kaip juos apsaugoti nuo nedraugiškai nusiteikusių aplinkinių žmonių, dažniausiai pagalvoja apie raktus ir spynas. Ir iš tiesų – raktai bei spynos tikrai pasitarnaus siekiant užtikrinti namų saugumą. Tačiau gera žinia ta, kad raktai ir spynos tikrai nėra vienintelės priemonės bei sprendimai, kuriuos galite panaudoti siekdami namų saugumo. Taigi, pats metas susipažinti ir su kitomis galimybėmis, kurios padės užtikrinti jūsų namų saugumą.

Ką daryti nenorintiems ar dėl tam tikrų priežasčių negalintiems auginti šuns?

Ne paslaptis, kad nuo seno šunys buvo laikomi dėl įvairių priežasčių, tačiau viena svarbiausių ta, kad jie – patikimi jūsų namų bei turto sergėtojai. Naktį kai visi namiškiai kietai miega, jūsų augintinis nesiilsi – jis būtent pats pirmasis savo lojimu praneša apie neįprastus grasus, kurie gali kilti dėl aplinkinių žmonių veiklos. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad šiandien nemaža žmonių nenori arba dėl tam tikrų priežasčių negali  laikyti šio gyvūno savo namuose. Tad natūraliai kyla klausimas – ar yra sprendimų, kurie leistų jums jaustis taip, tarsi vis tiek laikytumėte šunį? Tikrai taip, tai – judesio davikliai. Tiesiog įrenkite judesio daviklius, kurie užtikrins, kad nuo judesio, jūsų teritorijoje įsižiebs šviesos ar suskambės skambutis.

Girgžda lauko durys? Tai ir puiku

Ne paslaptis, kad lauko durų girgždėjimas yra labai dažnas reiškinys. Ir tikrai ne visi šeimininkai tuo lieka patenkinti. Priešingai, daugelį šie garsai taip smarkiai nervina, kad kuo greičiau nusprendžiama jų atsikratyti, sutepant vyrius. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad siekiant užtikrinti namų saugumą, tai nėra protingas žingsnis. Tik pagalvokite, ar šis garsas neatbaidytų į jūsų namus beįsibraunančių vagišių? Tikrai atbaidytų – vos tik išgirdę, kad durų darymas sukelia tokį garsą, jie tikrai nebetęstų savo žygio. Taigi, jei lauko durys girgžda, viskas puiku – atsisakykite minties sutepti vyrius.

Kuo naudingas gali būti metalinis kibiras?

Siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą nuo vagišių, dėmesį verta atkreipti į tai, kad naudingas gali būti ir metalinis kibiras. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio gali būti ir sudėtinga suprasti, kuo šis daiktas gali būti naudingas. Tačiau viskas labai paprasta – tiesiog prieš eidami miegoti, pastatykite šį kibirą koridoriuje, prie lauko durų. Ir, jei jau kartais nutiktų taip, kad vagis norės įslinkti į jūsų namus, jo lauks staigmena – t.y., kibiro sukeltas garsas, kuris nenudžiugins, o tiesiog išgąsdins, o jus šis garsas pažadins iš miego, pranešdamas ne visai smagią naujieną.

Ką daryti, jei iš namų išvyksta ilgesniam laikui?

Jei iš namų išvykstate ilgesniam laiko tarpui, pavyzdžiui, mėnesiui, tuomet taip pat verta atsakingai pasirūpinti namų saugumu. Neapkraukite savo artimiausių kaimynų papildoma užduotimi – prašymu prižiūrėti jūsų namus. Verčiau kreipkitės į tuos, kurių darbas tai yra, t.y.,  į apsaugos bendroves. Bendradarbiavimo sutartis gali būti sudaryta ir trumpa laiko tarpui, pavyzdžiui, mėnesiui ir tai yra puikus sprendimas. Jūs būsite tikri, kad jūsų namai bus saugūs ir išvengsite būtinybės  apkrauti kaimynus papildoma atsakomybe.

Taigi, kaip  matyti, rakti ir spynos, tikrai nėra vieninteliai sprendimai, kuriuos šiandien galite rinktis savo namų saugumui užtikrinti. Galite išbandyti ir nemažai kitų sprendimų, ir taip dar labiau padidinti savo namų saugumą – pavyzdžiui, įsirengti judesių daviklius, netepti girgždančių lauko durų vyrių, pastatyti metalinį kibirą ar pasinaudoti apsaugos bendrovių paslaugomis.