Raktų gamyba aktualus amatas ir moderniais laikais

Kiekvienas esame patyrę kelias minutes streso kuomet dingsta raktai… Raktai ne tik saugumo simbolis, tačiau itin svarbus kasdien naudojamas daiktas, kurį ir kuriuo saugome nuosavybę, objektus, bendrąją tvarką. Išvengti didžiulio streso ir problemų pametus vienintelį raktą gali padėti rakto kopijos saugojimas atskirai, nuo pagrindinio komplekto. Tačiau labai dažnai tuo pasirūpinti pamirštame!

Nors paties rakto funkcija ir išvaizda labai mažai pakitusi nuo senų laikų, tačiau raktų gamyba yra jau gerokai modernesnė nei anksčiau. Raktų gamybai naudojamos vis modernėjančios elektroninės technologijos, o ir pats raktų gamybos procesas stipriai kompiuterizuotas ir automatizuotas, taip pasiekiant minimalią tikslumo paklaidą. Raktai su elektroniniais procesoriais yra šių dienų saugos standartuose, todėl dažnai šalia raktų gamybos atsiranda ir kodavimo paslaugos.

Nors modernėjančioje visuomenėje vis daugėja alternatyvų raktams, atsiranda elektroninės kortelės, pirštų atspaudų skaitytuvai specialūs žiedai, nepanašu, kad artimiausiu metu klasikiniai raktai bus plačiai pakeisti kitomis alternatyvomis.

Daugeliu atveju, pametus ar kitaip netekus raktų – laužti arba gadinti durų nereikia. Turbūt daugeliui yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kuomet negalėjo patekti į savo paties būstą, pametę ar kitaip netekę raktų, arba sugedus spynai. Tokiu atveju reikalingas avarinis durų atidarymas, spynos keitimas ir raktų gamyba. Jokiu būdu nerekomenduojame patiems bandyti atidaryti, mat neturėdami reikalingų įrankių tik sugadinsite duris! Kreipkitės į kvalifikuotus meistrus, kurie su tinkamais įrankiais saugiai atliks visus reikiamus darbus.

Greitos raktų gamybos arba avarinio spynos atidarymo paslaugos gali prireikti staiga ir, dažniausiai neplanuotai, todėl avariniams atvejams išsisaugokite patikimų raktininkų kontaktus! Prireikus avariniu būdu atrakinti namų ar automobilio duris, prireikus pakeisti spyną ar esant poreikiui papildomam raktų komplektui – turėsite į ką kreiptis!

Esame tikri, kad šiuolaikinės spynų sistemos montavimas ar raktų gamyba dėl modernėjančių technologijų be profesionalo pagalbos neįmanoma, todėl rekomenduojame neeksperimentuoti patiems, sutaupyti laiko ir atiduoti šį darbą profesionalams!