Tinkamai parinktas veido kremas padės išspręsti tam tikras odos problemas

Visi norime džiautis sveika i ir švytinčia veido oda. Tačiau tai užtikrinti tikrai nėra lengva, kadangi dažnas  mūsų skundžiamės įvairiomis odos problemomis. Gera žinia ta, kad yra daug priemonių, kurios gali  padėti tas problemas išspręsti, o veido kremas – viena jų. Taigi, kviečiame susipažinti, kaip reikėtų rinktis  veido kremą, siekiant išspręsti vieną ar kitą problemą.

Dėl miego trūkumo papilkėjusi veido oda

Daugybė iš mūsų šiandien  gyvename kaip niekada įtemptu ritmu. Žinoma, toks pasirinkimas atneša ir tam ikrų privalumų; aktyvų socialinį gyvenimą, didesnes nei vidutines pajamas ir t.t. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad ilgiau pagyvenus tokiu ritmu, yra jaučiamas ir  miego trūkumas, o taip pat ir tam tirki trūkumai. Ir vienu bemiegių naktų ženklu neretai tampa ir papilkėjusi veido oda. Tad, jei ir jūsų pastebėjote, kad dėl miego trūkumo, jūsų veido oda tapo pilkesne, prarado sveiką spindesį, puiku pasirinkimu taps veido kremas su vitaminu C.

Oda išsausėjusi, kamuoja šerpetojimas

Daugybė žmonių nuo iš prigimties skundžiasi sausa oda. Dar kiti su šia problema susiduria susidarius tam tikroms aplinkybėms – pasikeitus metų laikui, sutrikus hormonų gamybai ir t.t. Nereikia ir sakyti – odos sausumas sukelia labai daug nemalonių pojūčių, tai – tempimas, diskomforto jausmas, gali atsirasti ir šerpetojimas ar pleiskanojimas. Tad, jei ir jūs susiduriate su šiomis veido odos problemomis, atkreipkite dėmesį į tai, kad jums pravers veido kremas , kurio sudėtyje yra ypač aktyviai maitinančių komponentų, tokių kaip alyvuogių,  makadamijų, avokadų, migdolų aliejus.

Norite išsaugoti odos jaunystę bei stangrumą

Ne paslaptis ir tai, kad kiekviena norime išsaugoti odos  jaunystę. Ypač ši tema jautri bei svarbi yra dailiosios lyties atstovėms. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad norint išlaikyti veido odos jaunystę be stangrumą, būtinos įvairios priemonės bei metodai. Tačiau ne paslaptis  ir tai, kad svarbų vaidmenį suvaidins ir kremas. Tad, jei norite, kad ši priemonė prisidėtų prie jūsų veido odos jaunystės išsaugojimo puikiu pasirinkimu taps veido kremas su hialurono rūgštimi ar kolagenu (arba priemonė su abiem šiais komponentais). Būtent hialuronas bei kolagenas, ypač aktyviai rėkina odą, padeda išsaugoti jos jaunystę, o taip pat – mažina raukšlių atsiradimo tikimybę.

Ypač jautri veido oda

Dar viena problema –  veido odos jautrumas. Vieni tuo skundžiasi iš prigimties, kiti – pasikeitus tam tikroms aplinkybėms, tačiau visiems puiku pasirinkimu taps veido kremai, kurių sudėtyje yra raminančiomis savybėmis pasižyminčių ekstraktų: tai – ramunėlių, levandų, alavijo, alijošius ekstraktai.

Norite padidinti veido odos atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams

Dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad mūsų veido oda kasdien susiduria su daugybe kenksmingų veiksnių: užterštas oras, netinkama arba neefektyvi veido odos priežiūra ir t.t., galite paskatinti jos senėjimą. Tačiau yra ir gerų žinių: neigiamą poveikį turinčių veiksnių įtaką galia sumažinti pasirinkus tinkamą veido kremą, t.y., tokį  kuriame yra antioksidacinį poveikį turinčių komponentų, pavyzdžiui, mėlynių arba citrusinių vaisių ekstrakto.

Taigi, kaip matyti, belieka tik pridurti, kad tinkamai parinktas veido kremas gali padėti išspręsti tam  tikras problemas. Pavyzdžiui, jei jūsų veido oda įgavo pilkumą dėl miego trūkumo, jį pašalinsite naudojami priemonę, kurios sudėtyje ra vitamino C. Jei jūsų oda yra ypač sausa ir kamuoja pleiskanojimas arba šerpetojimas, tokiu rinkitės kremą, kuriame būtų aktyvi drėkinančių komponentų, pavyzdžiui, makadamijų migdolų, alyvuogių aliejaus. Na o tuo atveju, jei jums svarbu išsaugoti odos jaunystę, rinkitės veido kremą ar kolagenu arba hialurono rūgštimi. Na, o, štai jei jums yra svarbu apsaugoti veido odą nuo neigiamą įtaką turinčių veiksnių, rinkitės veido  kremą su antioksidacinėmis savybėmis turinčiais komponentais.