Ekologiškos sauskelnės: kuo jos skiriasi nuo įprastų?

Sauskelnės – vienas būtiniausių sprendimų patogesnei bei lengvesnei mažylio priežiūrai. Vis dėlto, dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad šiandien sauskelnių pasirinkimas yra labai didelis. Vienas galimų variantų yra ir ekologiškos sauskelnės. Tiems, kurie šio produkto vis dar neišbandė, natūraliai gali kilti klausimas: o kuo jos skiriasi nuo įprastų sauskelnių? Apžvelkime svarbiausius skirtumus.

Praturtintos ekologiškos aliejais

Ne paslaptis, kad dalis sauskelnių yra praturtinamos aliejais, kurie švelniai puoselėja ploną vaikišką odelę drėkina ją ir maitina, mažina uždegimo tikimybę. Dažniausiai pasirenkami ramunėlių, alavijo, alijošiaus ekstraktai. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad kuomet kalbame  apie ekologiškas sauskelnes, joms yra naudojami ekologiški aliejai.

Sudėtyje nėra cheminių medžiagų

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tam, jog būtų pagamintos sauskelnės, tenka naudotis dešimtis įvairių medžiagų. Ir  ne paslaptis tai, kad kai kuriose iš jų galima rasti ir cheminių junginių. Tačiau egzistuoja ir svarbus skirtumas – gaminant ekologiškas sauskelnes, yra naudojamos tik tos medžiagos, kurios neturi cheminių medžiagų.

Nenaudojami dirbtiniai kvapikliai

Vos tik pasidomėję sauskelnių asortimentu, neturksite pastebėti, kad nemažą dalį jų sudaro itin maloniai kvepiančios sauskelnės. Tačiau taip pat ne paslaptis ir tai, kad kai kurias atvejais yra naudojami dirbtiniai kvapikliai, kurie gali suerzinti jautrią vaikišką odelę. Na, o skirtumas tarp įprastų ir tarp ekologiškų sauskelnių yra tas, kad pastarosioms gaminti nėra naudojami dirbtiniai kvapikliai.

Pakuotės gaminamos iš švariojo plastiko

Siekiant atsakyti į klausimą, kuo ekologiškos sauskelnės skiriasi nuo įprastų sauskelnių, nereikėtų pamiršti ir pakuočių. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad didžioji dalis ekologiškų sauskelnių yra talpinamos į pakuotės kurios pagamintos iš taip  vadinamo švariojo plastiko, t.y., iš tokio plastiko, kuris yra tinkamas perdirbimui.

Greičiau suyra

Ne paslaptis ir tai, kad sauskelnės dažniausiai yra apibūdinamas kaip itin  patvarus gaminys, Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad gaminiai, kurie pasižymi dideliu patvarumu,  pasižymi ir dar viena savybe: jie ilgai nesuyra. Lygiai tas pats pasakytina sauskelnes: ypač patvarios, jos ir labai ilgai nesuyra, tokiu būdu didindamos aplinkos užterštumo problemą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ekologiškos sauskelnės yra kur kas pranašesnės: jos suyra greičiau.

Nealergizuoja

Atsižvelgiant į tai, kad vaikiška odelė yra labai plona ir jautri, nesunku pastebėti, koks labai dažnai yra viso to rezultatas: oda linkusi į alergijas. Jei ir jūsų kūdikio odelė yra linkusi į alergijas tokiu atveju puikiu pasirinkimu taps ekologiškos sauskelnės, nes jos nealergizuoja.

Ar pastebimi ir kainos skirtumai? Na, o, kaip yra su kaina? Ar ekologiškos sauskelnės yra brangesnės negu įprastos? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiandien kainų įvairovė yra labai didelė ir tai – neabejotinai puiku, kadangi sukuriama pasirinkimo laisvė. Vis dėlto, jei lygintume ekologiškas sauskelnes ir įprastas sauskelnes, matytume, kad pirmosios yra nežymiai brangesnės, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad joms yra taikomos akcijos bei išpardavimai, todėl yra ne viena proga produktų įsigyti už mažesnę kainą.

Taigi kaip matyti ekologiškos sauskelnės nuo įprastų, skiriasi daugybė įvairių veiksnių. Ekologiškos sauskelnės yra gaminamos tik iš medžiagų, kurių sudėtyje nėra cheminių junginių taip pat nenaudojami ir dirbtiniai kvapikliai. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ekologiškos sauskelnės yra praturtinamos ekologiškais aliejais, jos nealergizuoja ir greičiau suyra, o tai pat dažniausiai yra parduodamos plastiko, kurį vėliau galima perdirbti, pakuotėse. Na, o kalbant apie kainas,  matyti, kad ekologiškos sauskelnės yra nežymiai brangesnės, tačiau jas visada galima įsigyti išpardavimų metu, kuomet kaina sumažėja.