Veido kremas: kokie komponentai yra naudojami dažniausiai?

Ne  paslaptis, kad veido kremas yra viena dažniausiai naudojamų dailiosios lyties priežiūros priemonių. Nemaža dalis jų ne tik šią priemonę naudoja kelis kartus per dieną, bet ir pažvelgus į priežiūros priemonių kampelį, galima išvysti tikrai ne vieną tokio pobūdžio gaminį. Tačiau, ar kada susimąstėte, kokie komponentai yra dažniausiai naudojami gaminant šią, visame pasaulyje taip populiarią priemonę? Jei ne, pats metas susipažinti su dažniausiai naudojamais komponentais ir sužinoti, kaip ir kuo jie yra naudingi jūsų veido odai.

Alyvuogių aliejus

Šis komponentas veido kremų gamyboje yra naudojamas labai dažnai ir, nieko keista, kodėl taip yra. Naudingų savybių ši sudedamoji dalis turi ypač daug. Visų pirma, verta akcentuoti, kad būtent šis komponentas ypač efektyviai aprūpina veido odą įvairiais vitaminais. Tik vitaminais aprūpinta veido oda, gali išlaikyti puikią savo būklę ir išvaizdą. Na, o jų alyvuogių aliejuje iš tiesų yra labai daug. Tai – vitaminai A, D, E, K. Ne paslaptis ir tai, kad dauguma moterų ieško būdų, kaip išlaikyti veido odos jaunystę. Tai padaryti yra kur kas paprasčiau, jei pasirenkamos priemonės, kurių sudedamieji komponentai pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Būtent toks ir yra alyvuogių aliejus. Jaunatviška ir sveika oda, tai – pakankamai sudrėkinta oda. Turbūt šią svarbią taisyklę girdėjote jau ne kartą. Na, o vienas paprasčiausių būdų užtikrinti reikiamą odos drėkinimą, yra kremo su alyvuogių aliejumi naudojimas, kadangi būtent šis komponentas yra viena efektyviausiai veido odą drėkinančių. Taigi, vartojant šį kremą kasdien, veido oda įgauna ir išlaiko patrauklų bei natūralų, sveiką spindesį.

Makadamijų aliejus

Vertinant veido kremų sudėtį, ypač dažnai galima išvysti ir dar vieną komponentą. Tai  – makadamijų aliejus. Ir tikrai ne veltui veido kremų gamyboje jis yra naudojamas taip dažnai. Visų pirma, makadamijų aliejus pasižymi regeneruojančiomis savybėmis, todėl idealiai tinka brandžios ar papilkėjusios veido odos savininkėms. Taip pat efektyviai malšina odos paraudimą, šerpetojimą bei sudirgimą. Ne paslaptis ir tai, kad dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, pernelyg intensyvaus šveitimo, veido odoje gali atsirasti mikro įtrūkimų, gali būti pažeistas jos vientisumas. Tad šiuo atveju makadamijų aliejus taip pat yra labai naudingas, kadangi atkuria odos vientisumą, taip pat skatina ir žaizdelių gijimą. Oda, kuri reguliariai yra lepinama šiuo sudedamuoju komponentu, ilgainiui įgauna sveiką ir patrauklų spindesį, lėtinami senėjimo procesai.

Vitaminas C

Tai – dar vienas, šios priemonės gamyboje ypač dažnai naudojamas komponentas. Jo svarba taip pat labai didelė. Ne paslaptis, kad kiekviena mergina bei moteris nori džiaugtis tolygiai veido odos spalva, išvengti paraudimų ar išsiplėtusių kapiliarų, nori, taip pat nori, kad veido oda būtų šviesa, skaisti, sveikai spindėtų. Būtent visų šių tikslų  ir padeda siekti vitaminas C. Dar daugiau, jis veikia ir kaip itin efektyvus antioksidantas, todėl reguliariai vartojant veido kremą su šiuo komponentu, išlaikoma odos jaunystė. Taip pat vitaminas C padeda išnaikinti smulkias raukšleles ir neleidžia atsirasti naujoms. Beje, šis komponentas dažnai naudojamas ir gaminant veido kremus riebios odos savininkėms, kadangi normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.

Migdolų aliejus

Dažnai sutikti galime ir šį komponentą ir tikrai nebe reikalo. Visų pirma, tai yra puikus veido odai taip reikalingo vitamino E šaltinis. Kaip žinia, pakankamai šiuo vitaminu aprūpinta oda, būna stangri, lygi, glotni, išlaikoma tolygi spalva. Beje, veido kremą su šiuo aliejumi, ypač pravartu  naudoti šiltuoju metų laiku, kadangi patikimai apsaugos nuo išsausėjimo. Dėl raminančių savybių, puikiai tinka jautrios odos savininkėms.

Vynuogių kauliukų aliejus

Dar vienas, taip pat labai dažnai sutinkas komponentas, yra vynuogių kauliukų aliejus. Šis komponentas ypač intensyviai drėkina veido odą, be to ją stangrina, lygina bei švelnina, padeda išnaikinti smulkias raukšleles ir užkerta kelią naujų atsiradimai. Reguliariai šiuo komponentu aprūpinama veido oda, netrunka įgauti sveiką spindesį.

Taigi, kaip matyti, dažnas veido kremas turi bent ar vieną  ar kelis šiuos komponentus: alyvuogių aliejų, makadamijų aliejų, migdolų aliejų, vynuogių kauliukų aliejų, o taip pat – vitaminą C. Visi šie komponentai ypač palankiai veikia veido odą: stangrina, minkšta, drėkina, aktina, mažina raukšlelių atsiradimo tikimybę, suteikia sveiko spindesio.